Трампу пропонують відтермінувати введення зборони на Huawei принаймні на 2 роки

Трампу пропонують відтермінувати введення зборони на Huawei принаймні на 2 роки

Американському бізнесу треба більше часу, щоб пристосуватись

Трампу пропонують відтермінувати введення зборони на Huawei принаймні на 2 роки
фото huawei.com

Виконувач обов'язків глави адміністративно-бюджетного управління Білого дому Рассел Войт запропонував президенту США Дональда Трампа відстрочити виконання ключових положень про заборону на обладнання китайських компаній Huawei і ZTE на термін від двох до чотирьох років. Про це повідомляє BNN Bloomberg із посиланням на WSJ.

Відповідний запит було надіслано віце-президенту СШ Майку Пенсу та дев’яти членам Конгресу.

На думку Войта, заборона нанесе шкоди американському бізнесу, який користується продукцією цих китайських компаній. Він вважає, що якщо президент Трамп не погодиться на відтермінування, число компаній у США, які будуть здатні виконувати замовлення американського уряду значною мірою скоротиться. Це, своєю чергою, погіршить фінансовий стан і американських приватних підприємств.

В листі лунає вимога, щоб обмеження набули чинності через 2-4 роки, щоб дати зацікавленим компаніям час відреагувати та пристосуватись.

Нагадаємо: Трамп, який почав торгову війну з Китаєм, загострив її кілька тижнів тому, коли вніс Huawei до «чорнго списку», звинувативши його в шпигунстві. В результаті цілий ряд виробників комп'ютерних чипів і інтернет-концерн Google обмежили або повністю припинили співпрацю з Huawei.

У відповідь на американські санкції Пекін 31 травня оголосив про намір оприлюднити список «ненадійних» іноземних компаній, організацій і осіб, які завдають шкоди інтересам китайських підприємств. Китай також пригрозив обмежити постачання в США рідкоземельних металів, які необхідні для виробництва комп'ютерів, смартфонів, електротехніки та автомобілів. США отримують 80%  цих металів з Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло