«Будинок профспілок» перетворять на креативний простір

«Будинок профспілок» перетворять на креативний простір

Офіційне відкриття першої черги простору заплановано на серпень

«Будинок профспілок» перетворять на креативний простір
Фото: pixabay.com

Перший центр глобальної мережі креативних просторів для роботи Spaces відкриється у Києві у 2019 році. Як локація був обраний бізнес-центр Maidan Plaza, колишній «будинок профспілок». Про це повідомляється у прес-релізі Spaces.

Простір площею 6 102 кв. м. на 600 робочих місць займе відразу 9 поверхів будівлі. Офіційне відкриття першої черги простору заплановано на серпень.

Бренд Spaces заснований у 2006 році і знаходиться під управлінням компанії IWG.

За даними дослідження IWG, використання просторів подібного формату, з погляду управління часом і вибору місця роботи, дозволяє 75% українців бути більш продуктивними. Половина опитаних (50%) впевнені, що однією з головних умов продуктивного офісу є доступ до професійного і надихаючого місця для нетворкінгу, зустрічей з колегами і клієнтами.

Доступ до мережі Spaces дає можливість компаніям будь-якого розміру стати частиною глобальної бізнес-спільноти, працювати разом і зустрічатися з колегами-професіоналами, які вірять, що спільний підхід до формування ідей сприяє зростанню бізнесу.

За інформацією Spaces, 66% респондентів упевнені, що відсутність закріплених робочих місць надає відмінні можливості  для спілкування у стилі нетворкінг. Також, 4 з 5 (84%) респондентів відвідують курси і бізнес-лекції для того, щоб отримати нові знання та навички і потім застосувати їх на практиці, імплементувати у свій бізнес.

Однією з ключових складових концепції Spaces також є регулярні заходи, як ділові, так і лайфстайл.

 «Spaces – це місце, яке покликане об'єднати підприємців і забезпечити ідеальні умови для створення нових ідей, запуску стартапів і розвитку успішного бізнесу. Ми віримо, що тут українські компанії зможуть повторити шлях успішних глобальних інноваційних підприємств», – зазначила Юлія Литвиненко, директор Spaces в Україні.

Spaces – це мережа креативних робочих просторів для професіоналів і підприємств, що розвиваються. Spaces розширює свою географію присутності протягом 20 років і представлений у 150 локаціях і 39 країнах світу. Простори знаходяться в США, Канаді, Австралії, країнах Європи, Латинської Америки, Африки та Азії.

Нагадаємо: департамент охорони культурної спадщини КМДА наполягає на передачі будівлі Гостинного двору у комунальну власність якнайшвидше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті