Захворіло у світі
18,117,821
Померло у світі
690,181
Вилікувалось у світі
10,739,036
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
«Нафтогаз» оголосив закупівлю юридичних послуг на 30 млн грн

«Нафтогаз» оголосив закупівлю юридичних послуг на 30 млн грн

Строк надання послуг - 12 місяців від дати укладення договору

«Нафтогаз» оголосив закупівлю юридичних послуг на 30 млн грн
Фото: УНІАН

НАК «Нафтогаз України» оголосив  закупівлю юридичних послуг, пов’язаних із забезпеченням захисту інтересів компанії в іноземних юрисдикціях. Очікувана вартість закупівлі послуг становить 30 млн грн. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України.

У тому числі в іноземних державних органах, організаціях, установах, іноземних чи міжнародних судах, арбітражах, міжнародних організаціях, іноземних фінансових установах, у відносинах з іншими юридичними та фізичними особами з усіх питань, що виникають в процесі її зовнішньоекономічної діяльності.

Основними завданнями будуть представлення інтересів компанії під час зустрічей та переговорів, надання  консультацій, рекомендацій, юридичних висновків, підготовка проектів угод та інших документів.

Також, надання письмових та усних консультацій, рекомендацій, юридичних висновків та інших юридичних послуг під час підготовки до укладення, укладання угод з нерезидентами, а також їх подальшого виконання.

Окрім того,  представлення інтересів компанії при вирішенні спорів в судах та інших органах іноземних держав, юридичний супровід філій, представництв, інших відокремлених підрозділів за межами території України та юридичний супровід випуску єврооблігацій, тощо.

Строк надання послуг – 12 місяців від дати укладення договору.

Нагадаємо: Апеляційний суд визнав ціну на газ, що діяла 2,5 роки незаконною. Це дозволить Теплокомуненерго та споживачам вимагати перерахунку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті