Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
«Це не гроші»: Трамп розкритикував криптовалюту Libra від Facebook

«Це не гроші»: Трамп розкритикував криптовалюту Libra від Facebook

На території США є тільки одна сильна валюта – і це долар, наголосив Трамп

«Це не гроші»: Трамп розкритикував криптовалюту Libra від Facebook
Twitter @realDonaldTrump

Президент США Дональд Трамп заявив, що він не є прихильником криптовалюти, і рекомендував компанії Facebook та іншим емітентам криптовалют отримати банківські ліцензії і працювати в рамках банківського регулювання.

«Я не прихильник біткойна та інших криптовалют, це не гроші, і їх вартість дуже волатильна і необгрунтована. Нерегульовані криптоактиви можуть сприяти злочинній діяльності, включаючи торгівлю наркотиками», – написав він у п'ятницю в своєму Twitter.

Трамп вважає, що віртуальна валюта Libra не буде користуватися довірою користувачів:

«Libra від Facebook не буде володіти великою стійкістю або надійністю. Якщо Facebook та інші компанії хочуть стати банками, то їм необхідно отримати банківську ліцензію та дотримуватися відповідного регулювання, як це роблять національні та міжнародні банки».

Трамп також нагадав, що на території США існує «тільки одна реальна валюта, сильна і надійна як ніколи», маючи на увазі долар США.

Facebook для запуску своєї криптовалюти ще повинен отримати схвалення американських регуляторів.

Нагадаємо, члени Комітету палати представників США з фінансових послуг підписали відкритий лист до Facebook з проханням призупинити розгортання проекту Libra. Політики пояснили своє прохання бажанням попередньо вивчити ризики, пов'язані з кібербезпекою, а також проблемами з загрозою національній безпеці і глобальним фінансовим ринкам.

На думку законодавців, з урахуванням величезної аудиторії Facebook, що перевищує 2 млрд користувачів, ризики введення Libra в оборот занадто великі. Автори листа переконані, що нова платіжна система може стати серйозним суперником для долара і знизить ефективність монетарної політики США.

В якості ілюстрації своїх аргументів конгресмени зазначили, що за три квартали минулого року зловмисники викрали з криптовалютних бірж близько $1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті