«Нафтогаз» розмістив євробонди на загальну суму $1 млрд

«Нафтогаз» розмістив євробонди на загальну суму $1 млрд

Попит інвесторів на цінні папери компанії перевищив пропозицію більше, ніж удвічі

«Нафтогаз» розмістив євробонди на загальну суму $1 млрд
Фото: УНІАН

«Нафтогаз України» залучив фінансування на міжнародному ринку капіталу на суму понад $1 млрд. Про це повідомив глава правління компанії Андрій Коболєв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні «Нафтогаз» успішно розмістив 2 транші єврооблігацій, деномінованих в євро і доларах. П'ятирічні єврооблігації на 600 млн євро під ставку 7,125% річних і трирічні єврооблігації на $335 млн під ставку 7,375% річних», – написав він .

За словами Коболєва, сумарний обсяг випуску єврооблігацій перевищив $1 млрд.

«Гроші очікуємо отримати на рахунок компанії 19 липня», – уточнив він.

Додамо, що розміщення відповідає максимальній сумі, погодженій Кабміном. Воно відбулося дешевше максимальної погодженої ставки. Єврооблігації випущені без державних гарантій.

Відомо також, що запит інвесторів на цінні папери компанії перевищив пропозицію більше, ніж удвічі. Єврооблігації придбали понад 120 інвесторів з Великої Британії, інших країн Європи, Азії та Південної Америки. Якірними інвесторами випуску стали ЄБРР і деякі інші інвестори.

«Такий інтерес інвесторів до облігацій «Нафтогазу» свідчить про довіру до України та є визнанням наших зусиль у побудові прозорої та прогнозованої компанії. Залучення коштів на міжнародному ринку капіталу на привабливих умовах дозволить Нафтогазу якісно підготуватися до наступної зими, закачати до підземних сховищ необхідні обсяги газу», – зазначив Коболєв.

Додамо, що організаторами угоди виступили Citi та Deutsche Bank.

Раніше «Нафтогаз» анонсував, що збирається випустити євробонди в доларах та євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло