Huawei планує скоротити сотні співробітників в американській «дочці»

Huawei планує скоротити сотні співробітників в американській «дочці»

Мова йде про скорочення штату в дочірній дослідницькій компанії Futurewei Technologies, яка базується в США

Huawei планує скоротити сотні співробітників в американській «дочці»
Фото: pixybay

Компанія Huawei планує масштабні скорочення штату в своїй дочірній дослідницькій компанії Futurewei Technologies, яка базується в США. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Точну кількість співробітників, яких планують звільнити, не називають. За словами одного зі співрозмовників видання, мова може йти про сотні людей. Також відомо, що деяким працівникам з числа громадян Китаю запропонують перейти на роботу в Huawei і повернутися на батьківщину. Кількох співробітників уже повідомили про звільнення, про подальші скорочення можуть оголосити найближчим часом.

Видання додає, що в Futurewei працює близько 850 осіб. Дослідницькі лабораторії компанії розташовані в різних частинах США. Huawei відмовилася від коментарів.

Нагадаємо: міністерство торгівлі США в середині травня внесло Huawei в чорний список, заборонивши їй, таким чином, купувати компоненти і технології американських виробників. Крім того, китайська компанія знаходиться в списку організацій, яким заборонено вести справи з американським бізнесом без відповідних ліцензій. Білий дім звинуватив Huawei у співпраці з розвідкою Китаю і можливе стеження за клієнтами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло