Російський ринок праці українцям більше не такий цікавий як раніше – аналітики

Російський ринок праці українцям більше не такий цікавий як раніше – аналітики

Лідерами серед країн, де українці найбільше переглядають вакансії залишаються Польща і Чехія

Російський ринок праці українцям більше не такий цікавий як раніше – аналітики
Фото: pixabay.com

Лідерами серед країн, де українці найбільше переглядають вакансії залишаються Польща і Чехія. Про це повідомляють аналітики RIA.com.

Польща посіла перше місце у списку країн, де українці планують працювати. Найпопулярнішими вакансіями є різноробочі на склади і заводи, а також водії, рідше зварювальники. В середньому роботодавці пропонують потенційним претендентам 23 500 грн.

На другому місці в списку – Чехія. У порівнянні з минулим роком вакансіями в цій країні почали цікавитися вдвічі більше громадян. Роботодавці шукають різноробочих на заводи і склади. Середня заробітна плата – 23 000 грн.

Третє місце зайняла Німеччина. Інтерес до цієї країни також збільшився в порівнянні з минулим роком. Привертає українців зарплата, яка вдвічі більше, ніж у двох попередніх країнах. В середньому роботодавці пропонують 47 800 грн . Шукають робочих на фабрики.

Далі в списку – Литва. Тут найбільше шукають водіїв і дорожніх працівників. В середньому пропонують оклад в розмірі 24 900 грн.

Топ-5 привабливих країн для робот за кордоном

Завершує список 5-ти популярних країн для роботи Ізраїль. Найбільш шукають в цій країні зварювальників та будівельників. Середній оклад – 43 000 грн.

Цікава колись Росія втратила свої позиції. У порівнянні з минулим роком, кількість переглядів вакансій в цій країні впало в десять разів.

Раніше повідомлялось, що ПриватБанк запустив на 3 місяці безкоштовні грошові перекази з Польщі до України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію