Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
Зеленський готує заміну 12 послів України (ОНОВЛЕНО)

Зеленський готує заміну 12 послів України (ОНОВЛЕНО)

Відповідні укази очікуються найближчим часом

Зеленський готує заміну 12 послів України (ОНОВЛЕНО)
президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський ухвалив рішення про заміну 12 послів України в різних країнах світу, укази про що мають зявитися найближчим часом. Про це йдеться у повідомленні на сторінці офісу президента України у Facebook.

«Президент України Володимир Зеленський ініціював початок оновлення дипломатичного корпусу України. Вже прийнято рішення про заміну 12 керівників посольств по всьому світу. Зокрема і посол України в США закінчує своє відрядження до Вашингтона», – зокрема сказано  у повідомленні.

Паралельно з цим йде робота із підбору та оформлення нових послів. Очікується, що відповідні укази президента будуть опубліковані найближчим часом.

Президент України Володимир Зеленський ініціював початок оновлення дипломатичного корпусу України. Вже прийнято рішення...

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 15 липня 2019 р.

Оновлено: Як повідомив на брифінгу заступник керівника офісу президента  Вадим Пристайко, зокрема ротація торкнеться посла України у США Валерія Чалого.

Чиновник уточнив, що після відкликання Чалого посольство продовжить підготовку візиту президента Зеленського до США  – під керівництвом тимчасового повіреного у справах України.

Наразі уточнюється дата візиту й узгоджуються графіки президентів обох країн.

«Підбирається новий керівник місії в США, як і в інші 12 посольств, керівники яких сьогодні будуть відкликані», – зазначив Пристайко, додавши, що очільниками українських місій призначатимуть не лише професійних дипломатів, а й нових людей.

Також Пристайко зазначив, що більшість дипломатів, які мають бути замінені, перебувають на посадах значно довше, ніж традиційні 4-5 років. Вадим Пристайко підкреслив, що це планова ротація.

«Сьогодні та вчора державний секретар МЗС обдзвонив кожного з керівників, подякував за роботу й попередив про те, що найближчим часом буде опубліковано відповідний указ. Ми не хотіли б, щоб керівники місій, яких ми поважаємо, отримали цю інформацію з Інтернету», – зазначив він.

Нагадаємо, на вимогу президента заяву на звільнення написав голова Державної фіскальної служби Олександр Власов.

А перед тим президент звільнив Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у зв'язку із закінченням терміну повноважень. Також  він призначив членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Зіневича.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті