Між Маріуполем і Києвом курсуватиме додатковий потяг – Гройсман

Між Маріуполем і Києвом курсуватиме додатковий потяг – Гройсман

Його запуск у перший рейс очікується за півтора - два місяці

Між Маріуполем і Києвом курсуватиме додатковий потяг – Гройсман
Фото: УНІАН

Через два місяці між Маріуполем і Києвом курсуватиме додатковий потяг. Це передбачено змінами до фінансового плану «Укрзалізниці», який затвердив уряд на своєму сьогоднішньому засіданні, передає кореспондент Mind.

«У цьому фінансовому плані у нас є запуск додаткового потягу, думаю що це буде до 2 місяців, додатковий потяг з Маріуполя на Київ. Я проводив по цьому нараду і ми спілкувались про це з президентом після його візиту в   Маріуполь. Ми знайшли спільне рішення щоб запустити цей потяг для людей», – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Також він висловив жаль з приводу того, що парламент не ухвалив проект змін до держаного бюджету на 2019 рік, яким передбачалось виділити додатково на будівництво дороги Маріуполь Запоріжжя ще 900 млн грн. додати в цьому році. 

«Кошти ми знайшли, але парламент не підтримав», – зазначив прем’єр.

Раніше голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов повідомляв, що за допомого до 30 вантажних потягів на день, які здійснюють пїздки в напрямку Маріуполя, Укрзалізниця виконує необхідні перевезення зі сходу України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло