Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
МЕРТ запустив базу нехарчової продукції

МЕРТ запустив базу нехарчової продукції

За словами Мінекономрозвитку, дана база – це український аналог європейського Rapex

МЕРТ запустив базу нехарчової продукції
Фото: pixabay.com

Міністерство економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) запустив всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції uvaga.gov.ua. Про це повідомляється на офіційній сторінці МЕРТ у Facebook.

За словами Мінекономрозвитку, дана база – це український аналог європейського Rapex.

Споживачу це дає можливість перевірити безпечність продукції, яка його цікавить. Зараз на ресурсі є декілька дитячих товарів. Вказано, який тип ризику несуть іграшки, як саме вони можуть зашкодити.

Також, на платормі міститься інформація як купувати онлайн безпечно, що робити у разі придбання небезпечної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав.
Зокрема й контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказану сферу їх повноважень.

З іншого боку, пратформа може бути корисною для бізнесу, бо вона містить:

  • рекомендації щодо безпечного імпорту у легкому форматі;
  • інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, яка не відповідає вимогам безпечності;
  • загальні поради для виробників, розповсюджувачів та імпортерів іграшок.

#Нотатки_споживача #перемога Працюємо над діджиталізацією далі ;) Запущено всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції https://uvaga.gov.ua від Мінекономрозвитку – наш аналог європейського Rapex. Що це дає споживачу? 📍 Можливість перевірити безпечність продукції, яка його цікавить. Зараз на ресурсі є декілька дитячих товарів. Вказано, який тип ризику несуть іграшки, як саме вони можуть зашкодити. 📍 Класну та корисну інформацію: як купувати онлайн безпечно, що робити у разі придбання небезпечної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав. 📍 Контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказану сферу їх повноважень. Більше не будемо плутатися ;) Що це дає бізнесу? 📌 Рекомендації щодо безпечного імпорту у легкому форматі. 📌 Інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, яка не відповідає вимогам безпечності. 📌 Загальні поради для виробників, розповсюджувачів та імпортерів іграшок. Хай все буде безпечно.

Опубликовано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Вторник, 16 июля 2019 г.

Нагадаємо: раніше, 12 липня, Мінекономрозвику запустив портал онлайн-аналітики державних підприємств ProZvit. На порталі зібрані фінансові показники понад 3500 державних підприємств, які перебувають в управлінні центральних органів виконавчої влади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті