Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Волкер: продовження арешту українських моряків – це спроба тиску на Зеленського перед виборами

Волкер: продовження арешту українських моряків – це спроба тиску на Зеленського перед виборами

Також важелем тиску він вважає і рішення Путіна спростити процедуру видачі російських паспортів мешканцям Донецької та Луганської областей

Волкер: продовження арешту українських моряків – це спроба тиску на Зеленського перед виборами
фото www.flickr.com/photos/usembassykyiv

Продовження арешту моряків, а також рішення про спрощення процедури видачі російських паспортів мешканцям Донецької та Луганської областей – це спроба Кремля тиснути на Володимира Зеленського перед парламентськими виборами. Про це Голосу Америки сказав спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

«Затримання моряків було незаконним з самого початку, і вони мали бути звільнені одразу. Їх атакували в міжнародних водах і незаконно захопили. Їх треба повернути до сімей якомога швидше. Я переконаний, що президент Путін і Росія використовують моряків і питання з російськими паспортами для того, щоб створити тиск на Зеленського і нашкодити його передвиборчим перспективам», – наголосив він.

Волкер додав. що не думає, що це спрацює.

«Українці мають свою думку щодо свого вибору. Вони також розуміють, що такий тиск Росії не зможе перемогти Україну», – підкреслив спецпредставник.

Нагадаємо: напередодні Лефортовський суд Москви до кінця жовтня залишив під вартою 24 українських моряків, заарештованих після інциденту в районі Керченської протоки восени 2018 року. Засідання відбувались в закритому режимі для «збереження таємниці досудового розслідування».

Як повідомлялось, Путін поширив спрощену процедуру видачі російських паспортів на всю Донецьку та Луганську область.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті