Борг електроегенеруючих ТЕЦ перед «Нафтогазом» за тиждень зріс до 4,46 млрд грн

Борг електроегенеруючих ТЕЦ перед «Нафтогазом» за тиждень зріс до 4,46 млрд грн

Порівняно з попережнім тижнем заборгованість зросла на 278 млн грн (6,7%)

Борг електроегенеруючих ТЕЦ перед «Нафтогазом» за тиждень зріс до 4,46 млрд грн
Фото: УНІАН

В порівнянні з минулим тижнем заборгованість ТЕЦ , що виробляють електроенергію, перед НАК «Нафтогаз України»,  збільшилась на 278 млн грн (6,7%) та складає близько 4,46 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

«Виробництво електроенергії (ТЕЦ). В порівнянні з минулим тижнем заборгованість по цій категорії підприємств-боржників збільшилась на 278 млн грн (6,7%) та складає близько 4 460 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Також там повідомили, що з 30 підприємств ТЕЦ та 5 генеруючих компаній, яким «Нафтогаз» поставила природний газ для виробництва електроенергії, мають значну заборгованість 22 споживача з Харківської, Київської, Дніпропетровської, Херсонської, Донецької, Луганської, Львівської, Полтавської, Миколаївської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Вінницької, Сумської областей, АР Крим, Севастополя, Києва», – зазначається в повідомленні прес-служби «Нафтогазу». 

Найбільша сумарна прострочена заборгованість – у ПрАТ Харківська ТЕЦ-5 (1,55 млрд грн), ДП Сєвєродонецька ТЕЦ (477 млн грн), ПАТ Кримтеплоелектроцентраль (364 млн грн), АТ Херсонська ТЕЦ (348 млн грн), АТ Дніпровська теплоелектроцентраль (338 млн грн),  КП Київтеплоенерго (308 млн грн) та ПРАТ Білоцерківська ТЕЦ (269 млн грн).

Загальна заборгованість цих восьми підприємств складає близько 82% від сумарної заборгованості.

Раніше Mind повідомляв, що борг контрагентів-пільговиків перед «Нафтогазом» зріс до 63,6 млрд грн. Лише за тиждень заборгованість зросла на 1,9%.

Також нагадаємо, що під час засідання уряду 17 липня голова Рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що найближчим часом має відбутися перевірка діяльності «Нафтогазу» і попросив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова забезпечити можливість виконання співробітниками Рахункової палати своїх посадових обов'язків за допомогою правоохоронних органів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію