Суддя Баришівського суду Литвиненко відкликала свою заяву про звільнення – ЗМІ

Суддя Баришівського суду Литвиненко відкликала свою заяву про звільнення – ЗМІ

Під час засідання ВРП 18 липня з’ясувалося, що суддя забрала свою заяву ще 15 липня 2019 року

Суддя Баришівського суду Литвиненко відкликала свою заяву про звільнення – ЗМІ
Фото: pixabay.com

Суддя Баришівського районного суду Київської області Олена Литвиненко, яка виносила ухвалу про призупинення дії ліцензії авіаперевізника SkyUp, відкликала свою заяву про відставку. Про це повідомляє Радіо Свобода.

​Під час засідання Вищої ради провосуддя (ВРП) 18 липня, де мало б розглядатися питання щодо відставки судді Литвиненко, з’ясувалося, що вона забрала свою заяву ще 15 липня 2019 року.

«Відповідно до регламенту Вищої ради правосуддя, постановлено ухвалу про залишення без розгляду заяви про звільнення судді», – повідомив член ВРП Віктор Матвійчук.

Нагадаємо, як повідомляв Mind, 24 травня суддя Баришівського суду Олена Литвиненко винесла ухвалу щодо призупинення ліцензії SkyUp.

У свою чергу авіакомпанія оголосила, що має намір оскаржувати рішення в суді.

Пізніше Державіаслужба 11 червня 2019 року звернулася у Баришівський районний суд із заявою про роз'яснення судового рішення щодо припинення дії ліцензії SkyUp.

В той же час,12 червня  2019 року прем’єр-мінстр Володимир Гройсман доручив мінюсту та мінінфраструктури  втрутитися у ситуацію із призупиненням ліцензії авіакомпанії SkyUp і забезпечити її нормальну роботу, а також запобігти здороженню авіаквитків.

Також, акціонер SkyUp Олександр Альба повідомив про низку атак на компанію. За його словами, на у бік компанії відбуваються брудні інформаційні атаки. На його думку, це спланована атака на бізнес.

Детальніше про судову справу з участю компанії SkyUp, причини та протиріччя у справі читайте у матеріалі Mind «Турбулентність на землі: як SkyUp позбавляли ліцензії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті