Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
ProZorro запускає ProZorro Market – перший державний онлайн-магазин

ProZorro запускає ProZorro Market – перший державний онлайн-магазин

В ProZorro відмічають, що онлайн-магазин швидше і простіше за допорогові закупівлі

ProZorro запускає ProZorro Market – перший державний онлайн-магазин
Фото: Facebook/ProZorro

ProZorro запускає пілотоний проект ProZorro Market – перший державний онлайн-магазин. Про це йдеться на сторінці ProZorro у Facebook

Новий інструмент закупівель ProZorro Market ще швидше і простіше за допорогові закупівлі та звіти про укладені договорb/

Купівля товарів  буде відбуватися без оголошення тендеру, як в звичайному інтернет-магазині. 

Це офіційний інструмент системи електронних публічних закупівель ProZorro, який діє на підставі наказу ДП «Прозорро” №16  і листа-роз'яснення Міністерства економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ).

Всі постачальникі, які розмістили свій товар в ProZorro Market вже пройшли кваліфікацію адміністраторів каталогу (ДУ «Професійні закупівлі» чи ДП «Медичні закупівлі України» в залежності від типу продукції). Замовнику не потрібно проводити відбір та процедуру кваліфікації.

Новий інструмент дає можливість закуповувати швидко та без тендеру, при цьому дотримуватися принципів здійснення закупівель, які передбачені в статті 3 Закону. Закупівля через ProZorro Market є закупівлею з застосуванням електронної системи закупівель, на відміну від закупівель поза системою та звітів.

Серед переваг, розробники відмічають швидке вирішення форсмажорів, наприклад, зламався ноутбук, ви зможете без зайвого клопоту обрати постачальника, який продасть вам новий.

Постачальники в ProZorro Market готові укладати договори і працювати на умовах післяоплати. Протягом тижня постачальник відправить ваше замовлення.

Під час замовлення система сама формує чернетку звіту про укладений договір. Чернетку звіту можна буде опублікувати після укладання договору.

Нагадаємо: МЕРТ запустив всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції. Споживачу це дає можливість перевірити безпечність товарів, які його цікавлять. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті