Одеський стадіон «Чорноморець» знов виставлять на продаж

Одеський стадіон «Чорноморець» знов виставлять на продаж

Ціна 10 757,90 кв. м нежитлових приміщень в центрі Одеси стартуватиме від 733,25 млн грн

Одеський стадіон «Чорноморець» знов виставлять на продаж
Фото: fg.gov.ua

Стадіон «Чорноморець» в центрі Одеси буде виставлено на продаж під час аукціону, що відбудеться 8 серпня 2019 року. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«8 серпня 2019  відбудеться голландський аукціон з продажу нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець», що розміщуються в Одесі за адресою вул. Маразліївська, 1/20, та прав вимоги за договорами, що укладені з юридичними особами у кількості 40 шт. Усі активи перебувають на балансі АТ «Імексбанк». Початкова ціна реалізації – 733,25 млн грн».

Також повідомляється що загальна площа цієї нерухомості, розміщеної в історичному центрі Одеси, що продається єдиним лотом – 80 289 кв.м.

Стадіон «Чорноморець» є унікальним спортивним об'єктом, який включає в себе:- спортивну частину стадіону: чаша стадіону з футбольним полем, VIP-ложі, допоміжні приміщення; бізнес-центр з рестораном загальною площею 10 757,90 кв.м; фітнес-центр загальною площею 4 300,00 кв.м; готель загальною площею 9 817,00 кв.м; підземний паркінг для транспортних засобів; інші будівлі та приміщення згідно з його технічним паспортом.

Остання повна реконструкція стадіону відбулася 2011 року. Стадіон «Чорноморець» дозволяє розмістити на трибунах понад 34 000 осіб. Значна частина трибун захищена від опадів.

Організатором торгів є ТОВ «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн». Кінцевий термін прийому заявок на участь у торгах – 8 серпня 2019  до 16:00, пише прес-служба.

Зазначимо, що у червні 2019 року ФГВФО вже виставляв на торги стадіон «Чорноморець».

Також Mind повідомляв, що ФГВФО виставив на продаж два мегапули неплатоспроможних банків, торги з яких відбудуться 6 та 14 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті