Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
ЄС готовий знизити до нуля ввізні мита на авто із США

ЄС готовий знизити до нуля ввізні мита на авто із США

Утім США у цьому не надто зацікавлені

ЄС готовий знизити до нуля ввізні мита на авто із США
фото Shutterstock

Євросоюз має намір зробити крок до врегулювання торгового конфлікту з США. Про це заявив міністр економіки ФРН Петер Альтмайер в інтерв'ю газеті Welt am Sonntag, передає DW.

 За його словами, ЄС готовий знизити до нуля ввізне мито на американські автомобілі. Зараз мито на легкові автомобілі з США складає 10%. У свою чергу, європейські автомобілі, що імпортуються в США, обкладаються митним збором в 2,5%.

Під час свого недавнього візиту в США Альтмайер запропонував скасувати ввізні мита на промислові товари – в тому числі, і на автомобілі.

«Таким чином ми усунули б претензії США, які звинувачують Євросоюз в тому, що американські ввізні мита на автомобілі нижче європейських», – підкреслив міністр.

Втім, США не надто зацікавлені в зниженні ввізних мит до нуля, пише газета Welt з посиланням на джерела в Єврокомісії. Вашингтон побоюється, що в такому разі на американський ринок потрапить ще більше європейських автомобілів.

Нагадаємо: раніше координатор федерального уряду Німеччини з трансатлантичної співпраці та член парламенту країни Петер Байєр заявив,що що хоча США продовжують проявляти інтерес до діалогу з Європою, але, схоже, готові ввести мита на імпорт європейських автомобілів.

Як повідомлялось, у лютому стало відомо, що Європейський союз готується до введення заходів у відповідь на 20 млрд євро ($22,7 млрд), якщо Вашингтон впровадить податкові мита на імпорт автомобілів з Європи.

Утім у травні Трамп оголосив про те, що введення мит на імпорт автомобілів з Євросоюзу, Японії та інших країн буде відкладено на 180 днів з метою проведення переговорів, а також щоб уникнути відкриття ще одного фронту в торговій війні з ключовими союзниками

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті