Facebook звернувся за допомогою до лобістських фірм, щоб добитися запуску Libra – ЗМІ

Facebook звернувся за допомогою до лобістських фірм, щоб добитися запуску Libra – ЗМІ

Лобісти будуть намагатися вплинути на законодавців штату Вашингтон

Facebook звернувся за допомогою до лобістських фірм, щоб добитися запуску Libra – ЗМІ
фото DR

Соцмережа Facebook заручилася підтримкою лобістських фірм Sternhell Group, Cypress Group, OB-C Group, які спеціалізуються на сфері фінансів, а також юридичних компаній BakerHostetler і Davis Polk для того, щоб усунути регуляторні проблемм навколо криптовалютного проекту Libra. Про це повідомляє ForkLog з посиланням на Politico.

Лобісти будуть намагатися вплинути на законодавців штату Вашингтон з метою добитися кращого розуміння технології і розвіяти сумніви щодо нового проекту.

«На поточному етапі навчання – перший і найважливіший крок, що дозволяє людям зрозуміти, що це таке і просто дає можливість людям відчути себе комфортно з цією ідеєю, – заявив представник фірми Off Hill Strategies Тріпп Бейрд. – Зараз наша основна задача – відповідати на питання, які можуть виникнути у членів Конгресу та Адміністрації».

Проект з розробки цифрової валюти Libra, представлений минулого місяця компанією Facebook, привернув увагу світових регуляторів. Минулого тижня відбулися слухання в Конгресі США.

Libra стурбувала не тільки американських регуляторів. Так, ініціатива Facebook і криптовалюти загалом обговорювалися на зустрічі міністрів фінансів G7 під Парижем, що відбулася 17 липня.

За її підсумками глава французького мінфіну Брюно Ле Мер заявив, що регулятори виступають проти випуску платіжних засобів приватними компаніями, якщо вони не беруть на себе такі ж зобов'язання, як і державні регулятори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло