Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Trident Acquisitions заявила про перемогу в конкурсі на розобку ділянки «Дельфін»

Trident Acquisitions заявила про перемогу в конкурсі на розобку ділянки «Дельфін»

СЕО Trident Acquisitions є екс-депутат Держдуми Пономарьов, якому екс-президент Порошенко надав українське громадянство

Trident Acquisitions заявила про перемогу в конкурсі на розобку ділянки 	«Дельфін»
Фото: pixabay.com

Американська Trident Acquisitions Corp. визнана переможцем конкурсу з розробки вуглеводневої ділянки «Дельфін». Про це повідомляє СЕО Trident Acquisitions Ілля Пономарьов на своїй сторінці у Facebook. 

Компанія визнана переможцем конкурсу з розробки на підставі угоди про розподіл продукції (УРП) вуглеводневої ділянки «Дельфін» на шельфі Чорного моря.

«Це була важка боротьба, але наша заявка була істотно вигіднішою для України», – написав Пономарьов.

Екс-депутат Держдуми Пономарьов, якому в травні цього року екс-президент Порошенко надав українське громадянство, подякував за довіру, надану урядом і особисто головою Міненерговугілля Ігорем Насаликом.

Рад сообщить, что Trident выиграл сегодня конкурс по СРП на Чёрном море. Это была трудная борьба, но наша заявка была...

Опубликовано Илья Пономарев Пятница, 26 июля 2019 г.

За інформацією Інтерфакс-Україна, Американська Trident Acquisitions Corp була заснована в березні 2016 роки як спеціалізована компанія з цільового злиття і поглинання (special purpose acquisition company, SPAC). В середині минулого року провела IPO на фондовому майданчику NASDAQ, за підсумками якого повідомила про залучення $ 201,25 млн. Планувалося, що ці кошти будуть спрямовані на інвестиції в поглинання енергоактивів в Східній Європі з фокусом на Україну.

Президентом компанії і її CFO виступає російський інвестбанкір Вадим Комісарів, якому належить близько 0,44% акцій, головним операційним директором – екс-керівник «Смарт-Холдингу» Олександр Тимофєєв. Серед директорів також співвласник найбільшої української торгової мережі АТБ Геннадій Буткевич.

Згідно з даними на кінець березня цього року, активи Trident Acquisitions становили $ 210,05 млн, з яких $ 205,28 млн було вкладено в американські казначейські зобов'язання.

Нагадаємо: 12 квітня 2019 року Кабмін оголосив конкурс на розробку вуглеводнів в межах ділянки «Дельфін» на шельфі Чорного моря на умовах СРП. Термін дії угоди – 50 років.

Голова АП 11 червня закликав продовжити конкурс щодо укладення угод про розподіл продукції для ділянки «Дельфін» на шельфі Чорного моря мінімум до 120 днів.

На засіданні Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції розкрила пропозиції на участь у конкурсі на розробку вуглеводневої ділянки «Дельфін».

На 12 липня було заплановано чергове засідання Міжвідомчої комісії, однак воно не відбулося, через неспроможність членів комісії визначити остаточного переможця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті