Захворіло у світі
1,095,917 осіб
Померло у світі
58,787 осіб
Вилікувалось у світі
225,796 осіб
Захворіло в Україні
1072 особи
Померло в Україні
27 осіб
Вилікувалось в Україні
23 особи
Суд Лондона завершив розгляд апеляції ПриватБанку проти екс-власників

Суд Лондона завершив розгляд апеляції ПриватБанку проти екс-власників

Рішення стосовно продовження всесвітнього арешту активів Коломойського і Боголюбова стане відоме наприкінці вересня – на початку жовтня

Суд Лондона завершив розгляд апеляції ПриватБанку проти екс-власників
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

В Апеляційному суді Лондона і Уельсу завершився розгляд скарги ПриватБанку на рішення першої інстанції про невідповідність юрисдикції позову держбанку до екс-власників банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова та шести компаній. Про це пише НВ.

Слухання в Апеляційному суді Лондона проходило у відкритому режимі 5 днів. Рішення суд оголосить наприкінці вересня – на початку жовтня цього року. До оголошення всесвітній арешт на активи Коломойського і Боголобов буде діяти. 

Якщо суд візьме сторону націоналізованого ПриватБанку, то арешт продовжиться і також почнеться full trial.

Нагадаємо: між ПриватБанком та Коломойським тривають судові позови у Високому суді Лондона. 20 грудня 2017 року Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі на суму понад $2,5 млрд.

Позивач домігся, що суд як запобіжний захід видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку Коломойського і Боголюбова і шести компаній на суму більше $2,5 млрд, а також зобов'язав екс-власників розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.

Крім того, суд за підсумками слухань на початку березня 2018 року зобов'язав Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd. деталізувати інформацію про деякі операції з коштами ПриватБанку, отриманими від інших осіб.

У свою чергу Коломойській і Боголюбов у липні оскаржили застосовність юрисдикції Високого суду Лондона під час розгляду позову ПриватБанку, обґрунтувавши свою скаргу поданням до українського суду позову про наклеп з боку колишнього глави фінустанови Олександра Шлапака.

Пізніше ПриватБанк підвищив суму позовних вимог до Коломойського та Боголюбова до $3 млрд.

21 грудня минулого року суд Лондона відхилив апеляцію Коломойського і залишив у силі наказ про всесвітній арешт активів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію