Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Член польського парламенту обійме посаду бізнес-омбудсмена України

Член польського парламенту обійме посаду бізнес-омбудсмена України

Ним стане Марчін Швенчицькій

Член польського парламенту обійме посаду бізнес-омбудсмена України
Фото: pixabay.com

Колишній мер Варшави, діючий депутат польського Сейму Марчін Швенчицькій обійме посаду бізнес-омбудсмена замість Альгірдаса Шемети. Про це повідомляє УНІАН.

«Вчора на засіданні ради була затверджена кандидатура майбутнього бізнес-омбудсмена України пана Марчіна Швенчицького, нинішнього члена польського парламенту, колишнього мера Варшави, а також колишнього міністра міжнародних економічних відносин в першому уряді Тадеуша Мазовецького,» – сказав бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета під час круглого столу. 

За його словами, Швенчицькій приступить до роботи вже цієї осені, в той час як сам Шемета вже закінчить свою діяльність в Україні. 

Нинішній бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета не планує залишатися на цій посаді після того, як в травні цього року закінчиться термін дії його контракту. Шемета займає цю посаду з грудня 2014 року, до цього він обіймав посаду єврокомісара з питань оподаткування, митних питань, статистики, аудиту та боротьби з шахрайством.

Раду бізнес-омбудсмена України було утворено в грудні 2014 року відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки  антикорупційної ініціативи, укладеним між урядом,  Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Організацією економічного співробітництва та розвитку, Американською торговою палатою в Україні, Європейською Бізнес Асоціацією (ЄБА), Федерацією роботодавців України, торгово-промисловою палатою України та Українським союзом промисловців і підприємців.

Нагадаємо: у лютому цього року Міжвідомча комісія із захисту бізнесу припинила своє існування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті