Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Російські військові літаки будуть здійснювати по 15 вильотів на день для гасіння пожеж у Сибіру

Російські військові літаки будуть здійснювати по 15 вильотів на день для гасіння пожеж у Сибіру

20 армійських літаків та вертольтів задіяні в гасіння пожеж

Російські військові літаки будуть здійснювати по 15 вильотів на день для гасіння пожеж у Сибіру
Фото прес-служби ГУ МЧС РФ по Красноярському краю

Вертольоти Мі-8 Міноборони Росії приступили до гасіння пожеж в Красноярському краї і Іркутської області. Як повідомили в російському оборонному відомстві, щодня вертольоти будуть виконувати від 10 до 15 вильотів для локалізації вогнищ природних пожеж, передає ТАСС.

Раніше повідомлялося, що військове відомство за дорученням президента Росії Владіміра Путіна створило авіаційне угрупування з 10 літаків Іл-76 та 10 вертольотів Мі-8 для надання допомоги в гасінні лісових пожеж в Красноярському краї.

У Міноборони РФ нагадали, що раніше екіпажі вертольотів армійської авіації Центрального і Східного військових округів виконали перебазування на оперативні аеродроми. При перельоті з пунктів постійної дислокації льотчики армійської авіації подолали відстань від 800 до 2500 км.

«Всі вертольоти, задіяні в гасінні пожеж, обладнані водозливними пристроями ВСУ-5 ємністю 5 тонн», – наголошується в повідомленні.

За даними федеральної «Авіалісохорони» на 1 серпня, в Росії проводиться активне гасіння 165 лісових пожеж на площі 116089 га.

У важкодоступній зоні горить більш 2,9 млн га лісу. Найбільша площа пожеж – в Якутії, де горить 1,2 млн га тайги, Красноярському краї – 1,1 млн га і в Іркутській області – понад 700 тисяч га.

В гасінні лісових пожеж задіяно 2,9 тисяч осіб, 420 одиниць наземної техніки, 48 повітряних суден. Режим НС у зв'язку з лісовими пожежами введено в чотирьох суб'єктах РФ: на всій території Іркутської області і Красноярського краю, а також в одному районі Бурятії і в одному районі Якутії.

Між тим Слідчий комітет РФ порушив першу кримінальну справу через халатність, що призвела до масштабних пожеж.

Раніше Трамп запропонував Путіну допомогу із гасінням пожежі в Сибіру.

Тим часом екологи попереджають, що лісові пожежі в Сибіру вплинуть на клімат по всій планеті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті