RWE вперше скористалася послугою зберігання газу – «Укртрансгаз»

RWE вперше скористалася послугою зберігання газу – «Укртрансгаз»

Перемовини щодо можливостей використання українських підземних сховищ з європейським трейдером тривали декілька років

RWE вперше скористалася послугою зберігання газу – 	«Укртрансгаз»
Фото: УНІАН

Німецька компанія RWE в липні цього року вперше скористалася послугою зберігання газу в режимі «митний склад» на території України. Про це повідомляє прес-служба «Укртрансгаз». 

До цього операції продажу газу цим трейдером здійснювалися виключно на західному кордоні України. 

Перемовини щодо можливостей використання українських підземних сховищ з європейським трейдером тривали декілька років.

«Раніше RWE працювала тільки на кордоні України, а тепер ми можемо також використовувати українські газові сховища. На сьогодні RWE вже здійснив операції з ввезення і вивезення газу на територію України, у тому числі і в ПСГ в режимі «митний склад», – повідомив представника компанії  RWE Дитріх Хоффманн. 

«Ми довго працювали, аби завоювати довіру постачальників, і задоволені досягнутими результатами. Провідні європейські трейдери вже активно співпрацюють з оператором ГТС та ПСГ на прозорих та конкурентних умовах, які базуються на європейському законодавстві», – наголосив директор оператора ПСГ Богдан Максимчук.

«Укртрансгаз» планує продовжувати розвивати сервіси для зручності та вигоди наших клієнтів та ввести послугу транспортування на короткі відстані – «short-haul services.

RWE – німецька енергетична компанія, що базується в місті Ессен, Німеччина. Сьогодні вона є постачальником для більше ніж 20 мільйонів споживачів електроенергії та 10 млн споживачів газу у Європі. RWE є другим за величиною виробником електроенергії в Німеччині. 

Нагадаємо: «Укртрансгаз» у червні цього року запропонував Молдові використовувати українську газотранспортну систему в зв'язку з затримкою будівництва газопроводу з Румунії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло