Верховний суд знову заарештував майно «Рівнеазота» Фірташа

Верховний суд знову заарештував майно «Рівнеазота» Фірташа

Суд частково задовольнив касаційну скаргу Промінвестбанку

Верховний суд знову заарештував майно 	«Рівнеазота» Фірташа
Дмирто Фірташ
Фото: УНІАН

Верховний Суд 5 серпня частково задовольнив касаційну скаргу Промінвестбанку та поновив арешт майна «Рівнеазота», що належить Дмитру Фірташу. Про це йдеться у відповідній справі №918/1164/15.

Суд скасував ухвалу Госпсуду Рівненської області від 11 лютого 2019 року і постанову Північно-західного апеляційного госпсуду від 7 травня 2019 року, якими, частково було задоволено скаргу ПрАТ «Рівнеазот».

Рішенням суду скасовано постанову держвиконавця від 30 жовтня 2018 року про арешт всього рухомого та нерухомого майна ПрАТ «Рівнеазот».

Також скасовано постанови держвиконавця про арешт коштів підприємства від 30 жовтня 2018 року і 5 листопада 2018 року на рахунках ПрАТ «Рівнеазот» в банках «Кліринговий дім» і «Альянс» та призначені для виплати зарплати працівникам, а також податків та зборів до бюджету, пов’язаних із виплатою заробітної плати.

Суди попередніх інстанцій, розглянувши по суті скарги ПрАТ «Рівнеазот», не перевірили чи дотримано ПрАТ «Рівнеазот» процесуальний строк для подання зазначених скарг.

Вказані вище постанови були винесені держвиконавцем в межах виконання судових рішень в справі про стягнення Промінвестбанком $45,9 млн заборгованості з ПрАТ «Рівнеазот» як поручителя ПрАТ «Сєверодонецьке об`єднання АЗОТ».

Північно-західний апеляційний госпсуд у січні цього року лишив без змін ухвалу Госпсуду Волинської області від  якою лише частково було задоволено заяву «Рівнеазота» та надано відстрочку на погашення боргу перед Промінвестбанком до 18 березня 2019 року.

«Рівнеазот» наголошував, що знаходиться у вкрай скрутному становищі та що йому загрожує банкрутство. Як зазначало підприємство, в нього відсутні кошти та майно, необхідні для сплати $45,9 млн, а у разі припинення господарської діяльності виконання судового рішення у справі взагалі стане неможливим, при тому, що воно є одним з найбільших платників податків у міста та області.

Нагадаємо: Антимонопольний комітет 1 серпня 2019 року планував розглянути справу щодо зловживання монопольним становищем низки компаній, що входять у Group DF, яка належить Дмитру Фірташу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло