Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Адміністрація Трампа випустить заборону на пряму купівлю обладнання Huawei – CNBC

Адміністрація Трампа випустить заборону на пряму купівлю обладнання Huawei – CNBC

Нове загострення в торговій війні знову вдарить по китайському техногіганту

Адміністрація Трампа випустить заборону на пряму купівлю обладнання Huawei – CNBC
фото DR

Очікується, що адміністрація Трампа в середу випустить указ, яким заборонить агентствам напряму купувати телекомунікаційне обладнання, обладнання для відеоспостереження або послуги у Huawei. Заборона була санкціонована Конгресом як частина ширшого законопроекту про національну безпеку, підписаного в минулому році, передає CNBC.

«Адміністрація твердо стоїть на захисті нашої країни від іноземних ворогів і буде повністю дотримуватися рішення Конгресу щодо введення заборони на китайське обладнання для телекомунікацій та відеоспостереження, включаючи обладнання Huawei», – сказав Джейкоб Вуд, представник бюджетного департаменту.

Нове правило набуде чинності 13 серпня і стосуватиметься не тільки Huawei, але й списку інших телекомунікаційних компаній, щодо яких виникали питання з безпекою, такі як ZTE і Hikvision.

Крім того, закон встановив крайній термін – серпень 2020 року, починаючи з якого федеральним підрядникам буде заборонено вести справи з Huawei або афілійованими фірмами.

Раніше Міністерство торгівлі США включило Huawei в чорний список, який фактично забороняє американським компаніям продавати Huawei свої товари чи надавати послуги, що суттєво вдарить по американських виробниках мікросхем і постачальниках.

Жодна американська компанія досі не отримала дозволу на співпрацю з Huawei.

Як повідомлялося, керівники Google, Qualcomm, Micron, Intel та інших технокомпаній зустрілися з президентом Дональдом Трампом в Білому домі минулого місяця і закликали адміністрацію вирішити питання з укладанням ліцензійних угод, які дозволять вести торгівлю з Huawei.

Однак нове загострення в торговій війні між США і Китаєм – після того як Трамп оголосив про введення нових мит на китайський імпорт на $300 млрд – ставить під сумнів швидке вирішення питання з Huawei.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті