Іван Світек покине об'єднаний Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк

Іван Світек покине об'єднаний Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк

Він покине посади в банках після остаточного завершення їх злиття

Іван Світек покине об'єднаний Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк
Фото: УНІАН

Генеральний менеджер Альфа-Банку Україна та голова правлiння Укрсоцбанку Іван Світек прийняв рішення покинути посади. Про це повідомляє прес-служба Альфа-Банку.

«Іван Світек прийняв рішення покинути об'єднаний Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк в жовтні 2019 року пiсля завершення унікального проекту з консолідації і трансформації банківських активів групи ABH Holdings в Україні та юридичного злиття двох великих українських структур», – йдеться в повiдомленнi.

Під керівництвом Івана Світекa Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк пройшли унікальну для українського ринку трансформацію, результатом якої стала прибуткова діяльність Альфа-Банку Україна, істотне скорочення NPL-портфеля і портфеля непрофільних активів, посилення позицій об'єднаного банку в роздрібному бізнесі і в роботі з малим та середнім бізнесом. 

Івана Світекa на посаді генерального менеджера Альфа-Банку змінить Рафал Ющак, який з 2015 року обiймає посаду керуючого директора Альфа-Банку Білорусь, а з квітня 2019 року входить до складу наглядової ради Альфа-Банку Україна.

У липні 2018 року прогнозувалося, що юридичне злиття банків було відбудеться протягом  І-е півріччя 2019 року. До цього повідомлялося, що Альфа-Банк планує змінити логотип.

Раніше повідомлялося, що всі платіжні картки Укрсоцбанку з 1 березня були заблоковані.

За 2018 рік УСБ перевів 80% клієнтів і 90% залишків в Альфа-Банк.  Всі відділення Укрсоцбанку  також закриті, а практично всіх його співробітників переведено в Альфа-Банк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті