Японське рейтингове агентство підвищило кредитний рейтинг України на дві позиції

Японське рейтингове агентство підвищило кредитний рейтинг України на дві позиції

Пiдвищення відбулось з CCC+ до B, прогноз - стабільний

Японське рейтингове агентство підвищило кредитний рейтинг України на дві позиції
Фото Shutterstock

Японське рейтингове агентство Rating and Investment Information (R&I) підвищило суверенний кредитний рейтинг України на дві позиції з CCC+ до B, прогноз – стабільний. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Японське кредитне агентство зазначає, що українська економіка продовжує відновлюватись, а фіскальна позиція покращилась.

Економічної стабільності вдалось досягти завдяки фіскальній дисципліні та контролю інфляції. Міжнародні резерви зростають і стійкість України до зовнішніх шоків покращується.

Аналітики агентства R&I відзначають, що ВВП України зростає, інфляція сповільнюється, а тимчасове збільшення дефіциту платіжного балансу до 3-4% не матиме вплив на кредитоспроможність України. Зважаючи на значні потреби в рефінансуванні заборгованості та задля підтримки здорового фінансового середовища, фінансова підтримка Міжнародного валютного фонду є важливою для України.

Аналітики агентства відзначили, що показник державного боргу до ВВП зменшився з 69,2% станом на кінець 2016 року до 52,3% станом на кінець 2018 року. Приєднання до мережі Clearstream дозволило Україні збільшити ліквідність на внутрішньому ринку капіталу та розширити базу інвесторів.

Ранiше повiдомлялось, що Dragon Capital покращила прогноз росту ВВП України до 3,2%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію