Суд обрав запобіжний захід одному з фігурантів справи «Роттердам+»

Суд обрав запобіжний захід одному з фігурантів справи «Роттердам+»

Йдеться про колишнього члена НКРЕКП Володимира Євдокімова

Суд обрав запобіжний захід одному з фігурантів справи 	«Роттердам+»
Фото: Facebook/Центр протидії корупції

Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід одному з фігурантів справи «Роттердам+» – колишньому члену Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) – Володимиру Євдокімову. Про  це повідомляє Центр протидії корупції на cвоїй сторінці у Facebook.

Суддя Марія Зелінська запобіжним заходом обрала заставу у 2 млн грн. Ця сума у 25 разів нижча за ту, що просив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). 

Щастя – це коли тобі дають заставу 2 млн за підозру у 18,87 мільярдів гривень збитків для споживачів електроенергії. І...

Опубликовано Центр Протидії Корупції Пятница, 9 августа 2019 г.

Разом з Євдокімовим у справі фігурують ще п'ять підозрюваних: екс-голова НКРЕКП, начальник відділу НКРЕКП, керівник управління НКРЕКП, заступник комерційного директора однієї з приватних компаній групи ДТЕК, директор департаменту однієї з компаній зазначеної групи.

Раніше повідомлялося що НАБУ затримало одного з підозрюваних у справі «Роттердам+», інші підозрювані перебувають за кордоном. В той же час у ДТЕК заявили, що обґрунтованих причин для таких слідчих дій немає, а підозри слідства є безпідставними.

Нагадаємо:НАБУ 8 серпня повідомило про підозру шести особам у справі «Роттердам+», зловживання яких завдали понад 18,8 млрд грн збитків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті