Протягом минулого року на місцеві дороги було витрачено майже 11 млрд грн

Протягом минулого року на місцеві дороги було витрачено майже 11 млрд грн

Витратили 94% від запланованих коштів,а відремонтували лише 60% доріг

Протягом минулого року на місцеві дороги було витрачено майже 11 млрд грн
фото Shutterstock

Протягом минулого року на місцеві дороги було витрачено майже 11 млрд грн (94% запланованих коштів). Доріг же відремонтовано 60% від плану, мостів – 45%, вулиць і доріг у населених пунктах – 30%. Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан на своїй сторінці у Facebook.

«Рахункова палата перевірила, як витрачаються кошти на дороги місцевого значення і в населених пунктах України. Що ми виявили? В цілому в 2018 році на місцеві дороги було витрачено субвенцію майже 11 млрд грн – 94% із запланованого. Разом з тим, дороги відремонтовані лише на 60% від плану, мости – на 45%, вулиці і дороги в населених пунктах – на 30% «, – пише він.

Зокрема, в Тернопільській області «порізали» деякі дороги для ремонту на ділянки від 20 до 60 м. Кожну ділянку можна було віддати «своїм» підрядникам без тендеру, тобто без конкуренції за замовлення.

У 2018 році на ремонт доріг в Україні було витрачено 35 млрд грн. При цьому на дороги державного значення було направлено 23,8 млрд грн, а на дороги місцевого значення – близько 11 млрд грн.

Нагадаймо: в липні цього року Уряд ухвалив програму будівництва доріг місцевого значення.

Більше про стан українських доріг читайте в матеріалі Mind : « Економіка асфальту: на що впливає погана якість доріг «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті