Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
723,740 осіб
Померло у світі
34,018 осіб
Вилікувалось у світі
152,042 особи
Захворіло в Україні
480 осіб
Померло в Україні
11 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
У розвиток шкільної інфраструктури та підвищення кваліфікації вчителів вкладено майже 7 млрд грн

У розвиток шкільної інфраструктури та підвищення кваліфікації вчителів вкладено майже 7 млрд грн

Кількість інклюзивних шкіл зросла більше ніж у 2,5 раз

У розвиток шкільної інфраструктури та підвищення кваліфікації вчителів вкладено майже 7 млрд грн
Фото Shutterstock

За останні два роки у розвиток шкільної інфраструктури та підвищення кваліфікації вчителів для навчання дітей з особливими потребами було вкладено майже 7 млрд грн. Про це під час засідання уряду заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає кореспондент Mind.

«В школах у нас за ці три роки зросла кількість інклюзивних шкіл більше ніж в 2,5 раз, а кількість дітей, які там навчаються, з особливими потребами, у 3 рази. Тобто зараз це вже понад 12 200 дітей… Вцілому ми в шкільну інфраструктуру за два останні роки, і в підвищення кваліфікації вчителів, інвестували майже 7 млрд грн», – сказала Гриневич.

Говорячи про реформу професійно-технічної освіти Гриневич зазначила, що ця сфера освіти була найбільш занедбана, а зношеність матеріально-технічної бази професійно-технічних закладів освіти складала близько 80% ще три роки тому.

За словами міністра, через такий стан справ урядом була започаткована спеціальна програма  по створенню навчально-практичних центрів і до кінця  2019 року їх кількість в Україні  має скласти 150 центрів.

«Це центри із сучасним обладнанням, на якому навчаються гостро дефіцитним професіям. І уряд уклав із Європейським союзом угоду про пріоритетний проект в сфері освіти, який називається EU for skills. За цим проектом буде наданий грант 58 млн євро на оновлення стандартів, на створення сучасних центрів досконалості для підготовки за багатьма профілями і на підвищення кваліфікації», – зазначила міністр.

Раніше Mind писав, що на думку Гриневич, новий парламент має продовжити втілювати освітню реформу та ухвалити в другому читанні закон про «Загальну середню освіту», адже Світовий банк визначив своїм пріоритетом пришвидшення реформи «Нова українська школа».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію