АМКУ дозволив Fairfax придбати акції «Страхової компанії «Універсальна»

АМКУ дозволив Fairfax придбати акції «Страхової компанії «Універсальна»

Комітет задовольнив всі прохання компанії щодо придбання акцій

АМКУ дозволив Fairfax придбати акції «Страхової компанії «Універсальна»
Фото: pixabay.com

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Fairfax Financial Holdings Limited придбати акції ПАТ «Страхова компанія «Універсальна». Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Згідно з повідомленням надано дозвіл компанії «Fairfax Financial Holdings Limited» на придбання (через дочірню компанію «FFHL Group Ltd» або ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз») акцій ПАТ «Страхова Компанія Універсальна», що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Також надано дозвіл компанії «Fairfax Financial Holdings Limited» на придбання, через новостворене ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз», акцій ПАТ «Страхова Компанія Універсальна», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Окрім того, Європейському банку реконструкції та розвитку надано дозвіл на набуття у власність частки у статутному капіталі ТОВ «ЕФ.-ЕФ.-ЕЙЧ. Юкрейн Холдінгз», що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства.

АМКУ надав дозвіл на узгоджені дії компаніям «Fairfax Financial Holdings Limited» та «Whiteford Limited» у вигляді зобов’язань щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників, строком на п’ять років.

Раніше повідомлялося, що Fairfax Financial Holdings Limited звернулася до АМКУ з проханням надати дозвіл на придбання акцій ПАТ «Страхова компанія «Універсальна». 

Нагадаємо: 23 жовтня 2018 року французька група AXA заявила про продаж канадському фінансовому холдингу Fairfax українських страхових компаній «АХА Страхування» й «АХА Страхування Життя», які належать їй з 2007 року.

Суму угоди сторони не розголошували. За інформацією Mind, вона склала $22 млн (близько 620 млн грн).

Про хід переговорів, інших претендентів на купівлю українських активів групи AXA та можливі причини виходу французької страхової групи з українського ринку читайте у матеріалі Mind Піти по-французьки: чому група АХА продала страховий бізнес в Україні

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло