WOG пішов з оптового ринку нафтопродуктів України – ЗМІ

WOG пішов з оптового ринку нафтопродуктів України – ЗМІ

Можливо WOG повернеться в опт в вересні

WOG пішов з оптового ринку нафтопродуктів України – ЗМІ
Фото: УНІАН

Одна з найбільших мереж АЗС України, що працює під брендом WOG, пішла з оптового ринку нафтопродуктів. Про це свідчить аналіз угод в держсекторі і інформація від трейдерів, передає oilpoint.

Джерело проаналізувало закупівлі нафтопродуктів в держсекторі за 7 місяців цього року. Обсяг ринку за вказаний період перевищив 7 млрд грн, з яких на компанії, що входять в WOG, «ВОГ Кард» і «ВОГ ТРЕЙД РЕСУРС» ​​довелося 735 млн грн.

Близько 90% всіх контрактів WOG в держсекторі укладено з «ВОГ Кард». Як показує аналіз угод, велика частина палива WOG реалізує через власну мережу по талонах. Найбільшими клієнтами мережі АЗС за 7 місяців були «Укрпошта», СБУ, Нацбанк, філії «Укртрансгаз» та інші регіональні держустанови і комунальні підприємства.

При цьому WOG не брала участі в цьому році в великих тендерах Міністерства оборони, «Укрзалізниці».

Інформацію про вихід WOG з оптового ринку підтвердили Oilpoint ряд трейдерів на ринку.

«Можливо WOG повернеться в опт в вересні», – сказав один з трейдерів.

Мережа АЗС WOG контролюється групою компаній «Континіум», яка належить бізнесменам Степану Івахіва, Сергію Лагуру, Петру Димінському, а також спадкоємцям Ігоря Єремєєва. Але точна структура власності групи на сьогоднішній день невідома, а великі її акціонери знаходяться в судових суперечках після загибелі Ігоря Єремєєва.

Раніше повідомлялося, що борги WOG перед банком «Форум» на майже 2 млрд грн продали з дисконтом 77%. Кредити компанії WOG, які були на балансі банку «Форум» викуплені за 404,9 млн ​​грн. До цього АЗС WOG почала реструктуризацію боргівперед Ощадбанком на суму $20 млн. Процедура реструктуризації кредитного портфеля тривала до 29 квітня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію