Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
ЄІБ надасть українському агросектору фінансування у розмірі $250 млн

ЄІБ надасть українському агросектору фінансування у розмірі $250 млн

Це сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій в розвиток аграрної інфраструктури та генерації енергії на основі біомаси

ЄІБ надасть українському агросектору фінансування у розмірі $250 млн
Фото: pixabay.com

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть українському агросектору фінансування у розмірі $250 млн для виконання проекту з генерації енергії на основі біомаси. Про це йдеться у відповідному розпоряджені №603 Кабінету міністрів.

Кабінет Міністрів схвалив розпорядження щодо визнання належності пропозиції стосовно фінансування проекту «Розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси» до сфери дії Рамкової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, вчиненої 14 червня 2005 року.

Прийняте розпорядження сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій в розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси та подальшій роботі над зазначеним проектом, зокрема:

  • залучення до реального сектору економіки середньострокових фінансових ресурсів для розвитку приватного сектору економіки;
  • поліпшення енергоефективності виробництв;
  • посилення позицій українських підприємств у сфері міжнародної торгівлі;
  • збільшення податкових надходжень підприємств до державного бюджету України;
  • покращення бізнес-клімату та створення передумов для активізації інвестиційної діяльності.

«Схвалити проект листа уряду до Європейського інвестиційного банку щодо підтвердження належності пропозиції про фінансування у розмірі $250 млн зазначеним банком проекту “Розвиток аграрної інфраструктури та генерування енергії на основі біомаси” до сфери дії Рамкової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, вчиненої 14 червня 2005 року в  Люксембурзі"- йдеться у рішенні.

Нагадаємо: з 2014 року Україна отримала 3,3 млрд євро інвестицій у сферу відновлюваної енергетики. Щоб виконати Енергетичну стратегію України, потрібно залучити до 2035 року ще 30 млрд євро.

Детальніше про альтернативні способи виробництва електроенергії читайте у матеріалах Mind «220v із деревини: як влаштована робота Корюківської ТЕС» та «Гроші на звалищі: чому варто будувати біоТЕЦ в Україні «

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті