Власники авто з «єврономерами» в Запоріжжі провели автопробіг проти штрафів

Власники авто з «єврономерами» в Запоріжжі провели автопробіг проти штрафів

Штрафи проти тих, хто не встигне розмитнити автомобілі з іноземною реєстрацією, мають почати діяти з 24 серпня

Власники авто з «єврономерами» в Запоріжжі провели автопробіг проти штрафів

У Запоріжжі пройшла акція – автопробіг власників машин на «єврономерах», які проїхалися центральним проспектом міста до майдану Героїв Революції. Про це повідомляє радіо Свобода.

Учасники автопробігу вимагають відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування машинами з іноземною реєстрацією, поки питання їх розмитнення не перегляне парламент нового скликання.

Активісти також записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського.

«Сьогодні всі власники авто на іноземній реєстрації опинилися в ситуації, коли за керування машинами передбачені штрафні санкції при першій зупинці патрульною поліцією – 8500 гривень, при повторній зупинці – 17 000 гривень плюс позбавлення прав, конфіскація авто. Також по лінії ДФС передбачені штрафи до 170 000 гривень. На сьогодні президент Зеленський озвучив, що нова Рада, що приступить до виконання своїх обов’язків з 29-го негайно ухвалить закон, що відтермінує введення штрафних санкцій ще на три місяці. Але це відбудеться не раніше 30-го числа, а з 22-го почнуть вступати у силу штрафи і керувати авто вже не можна», – сказав організатор акції, керівник організації «АвтоЄвроСила Запоріжжя» Влад Погорелов.

Нагадаємо: штрафні санкції проти тих, хто не встигне розмитнити автомобілі з іноземною реєстрацією, мають почати діяти з 24 серпня.

Раніше Верховна Рада України продовжила пільговий період для розмитнення «євроблях» ще на 90 днів на засіданні 16 травня. Це сталося на тлі протестів власників таких авто під стінами парламенту.

Читайте також матеріал MindЗаконодавство для «євроблях»: коли очікувати на повноцінні штрафи за невчасне розмитнення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті