Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Восени «Укрзалізниця» оголосить тендер для закупівлі пального на весь 2020 рік

Восени «Укрзалізниця» оголосить тендер для закупівлі пального на весь 2020 рік

Досвідченим постачальникам, що працюють з держкомпаніями, запропоновано долучитися до підготовки тендерної документації

Восени «Укрзалізниця» оголосить тендер для закупівлі пального на весь 2020 рік
Фото: pixabay.com

У вересні 2019 року «Укрзалізниця» планує оголосити рамковий тендер на постачання усього обсягу пального на 2020 рік. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці «.

«Компанія відкрита до діалогу з надійними постачальниками. Ми закликаємо учасників ринку, більшість з яких вже мають досвід роботи за рамковими угодами з іншими державними компаніями, долучитися до підготовки проекту тендерної документації та надати свої пропозиції. Впевнений, ми зможемо в рамках законодавчого поля врахувати усі доречні зауваження та побажання, які дозволять забезпечити ефективний, прозорий та конкурентний тендерний процес», –  заявив директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко.

Було домовлено, що проект рамкової угоди, підготовлений спеціалістами «Укрзалізниці», буде передано на розгляд учасникам ринку вже на початку вересня.

В круглому столі, що відбувся 16 серпня 2019 року, де обговорювалося питання проведення тендеру на постачання пального для закупівель «УЗ», були запрошені представники компаній, які брали участь у нещодавній екстреній закупівлі дизпалива через зрив тендерного процесу. Так у круглому столі взяли участь: ТОВ «Анвітрейд», ТОВ «Газтрим», ТОВ «Нафтотрейд-Капітал», ПП «Окко Контракт», ТОВ «ТД «Сокар Україна», ТОВ «Торум», ТОВ «Оіл-Трейд 2018», ТОВ «Альянс Енерго Трейд», ТОВ «Глуско Україна», ТОВ «Енерджі Юніон», ПАТ «Укртатнафта», ТОВ «БНК-Україна».

За результатами екстреної закупівлі палива, компанії вдалося зекономити 45 млн грн. У подальшому економія «Укрзалізниці» збільшилася за рахунок падіння показників Platts.

«Укрзалізниця» стала першою державною компанією, яка почала постачати дизпальне із застосуванням формульної зміни ціни з урахуванням котирувань Platts.

Раніше Mind повідомляв, що колегія Антимонопольного комітету (АМКУ) відмовила у задоволенні скарг ТОВ «Торговий дім Сокар Україна» та ТОВ «ТОРУМ» по 8 процедурам закупівель, оголошеним «Укрзалізницею» на закупівлю дизпалива загальною вартістю близько 2, 6 млрд грн.

Також повідомлялося, що «Укрзалізниця» зіткнулася з дефіцитом дизеля і перейшла на режим економії. Компанія розглядала можливість самостійно закуповувати дизельне пальне у зарубіжних виробників.

У лютому 2019 року  «Укрзалізниця» відмінила закупівлю 25 000 тонн дизпалива. Аукціон, запланований на 13 лютого 2019 року, не відбувся через відсутність заявок від трейдерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті