Екс-гендиректор «Борисполя» став гендиректором авіаційного підприємства «Україна»

Екс-гендиректор «Борисполя» став гендиректором авіаційного підприємства «Україна»

Йдеться про Олександра Мазура

Екс-гендиректор «Борисполя» став гендиректором авіаційного підприємства 	«Україна»
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів призначив генеральним директором державного авіаційного підприємства «Україна» Олександра Мазура, який раніше також обіймав посаду гендиректора міжнародного аеропорту «Бориспіль». Про це йдеться у відповідному розпорядженню Кабміну № 651 від 21 серпня 2019 року.

Мазур з 2014 року обіймав посаду першого заступника гендиректора державіапідприємства «Україна».

Раніше, в 2003 році, був призначений гендиректором «Залу офіційних делегацій» аеропорту «Бориспіль», а в 2006 році – гендиректором «Борисполя».

З 2007 року був в. о. голови Бориспільської райдержадміністрації, в 2008 році – призначений помічником голови Державної авіаційної адміністрації, в 2009 році – гендиректором зі стратегічного розвитку ДП «Украерорух», а пізніше – головою Броварської райдержадміністрації.

У 2010 році Мазур очолював управління Держкомзему в Броварському районі, а також займав пост заступника начальника Головного управління Держкомзему в Київській області.

Нагадаємо: у травні цього року Кабінет Міністрів України погодив кандидатури незалежних членів та представників держави у наглядовій раді Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло