Україна вперше провела випробування космічної ракети «Циклон-4»

Україна вперше провела випробування космічної ракети «Циклон-4»

Ракета призначена для роботи безпосередньо в космосі і для виведення на орбіту супутників

Україна вперше провела випробування космічної ракети «Циклон-4»
Фото: КБ "Південне"

Конструкторське бюро «Південне» повідомило про успішно проведені випробування одного зі ступенів ракети-носія «Циклон-4». Про це сказано на сторінці бюро в Facebook.

«23 серпня, напередодні 28-ї річниці незалежності нашої країни, вперше за часи її новітньої історії, були проведені вогневі випробування ступеня ракети-носія в цілому – відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», спроектований КБ «Південне» та виготовлений на Південмаші. Це заключні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія «Циклон-4» – саме він буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники в цільову точку», – йдеться у повідомленні.

Вогневі випробування третього ступеня РН «Циклон-4»

Друзі! Бачимо, у когось з вас після нашого вчорашнього посту про проведення успішних вогневих випробувань третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4» виникли сумніви, а чи це не фотошоп, де ж відео прожигу? Виправляємось! ;) І хоча це не перший ступінь, звук роботи якого ми зазвичай чуємо під час стартів ракет з космодромів, але погодьтесь, також виглядає дуже потужно та видовищно. 💪 Ні, це не кіностудія Довженка, це космічне місто Дніпро! 🚀 Далі буде! #yuzhnoye #yuzhnoyesdo #pivdenne #південне #кбпівденне #южное #кбюжное #кбю #космос #space #ukraine #україна #деньнезалежностi #independenceday #циклон4 #cyclone4 #rd861k #рд861к #madeinukraine #зробленовукраїні

Posted by Yuzhnoye State Design Office on Sunday, 25 August 2019

Представники бюро додають, що до складу третього ступеня РН «Циклон-4» входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування. Також основні конструкторські рішення закладено до складу другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М»

Нагадаємо: у вересні 2018 Кабмін затвердив концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018 – 2022 роки.

Нещодавно Mind провів один день у виробничих цехах КБ «Південне». Читайте також матеріал Mind – Битва за «новий космос»: яку роль відіграє Україна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло