Пінчук домовився про реструктуризацію боргу Interpipe

Пінчук домовився про реструктуризацію боргу Interpipe

Кредитори дали згоду на проведення реструктуризації боргу по облігаціям компанії на $200 млн

Пінчук домовився про реструктуризацію боргу Interpipe
фото www.interpipe.biz

Міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК) «Інтерпайп» отримала згоду більшості власників єврооблігацій на $200 млн з погашенням в 2017 році на їх реструктуризацію шляхом випуску нових євробондів на $82,1 млн із погашенням в кінці 2024 року і інструментів відновлення вартості, виплати за якими прив'язані до EBITDA і грошового потоку «Інтерпайпу» в найближчі 10 років. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Дане рішення про реструктуризацію вступає в силу з 28 серпня поточного року.

Термін погашення нових облігацій – 31 грудня 2024 року, ставка збережена на рівні 10,25% річних. В рамках реструктуризації за кожні $1000 основної суми існуючих облігацій їх власник отримає папери вартістю $410,53. В результаті загальна сума випущених нових облігацій складе $82,11 млн.

Відсотки за новими облігаціями будуть виплачуватися рівними частками кожні півроку. При цьому компанія зобов'язується до 31 грудня 2023 рік викупити нові облігації на суму $150 млн плюс нараховані та несплачені відсотки.

«Реалізація самої реструктуризації залишається предметом додаткових умов і емітент розраховує в майбутньому зробити додаткові заяви щодо реалізації реструктуризації», – наголошується в повідомленні компанії.

Раніше в меморандумі «Інтерпайп» пояснювала, що через несприятливі ринкові умови і вплив геополітичних подій в регіоні здатність компанії погашати борг знизилась. У 2013 році група не виконала деякі фінансові зобов'язання і пропустила заплановані виплати основного боргу в розмірі $106 млн. Це призвело до перехресних дефолтів по позиках групи і початку процесу фінансової реструктуризації.

Згідно з меморандумом, в цілому пропонується реструктуризувати заборгованість в обсязі $1,41 млрд, у тому числі $1,17 млрд основної суми, в $400 млн, в тому числі $297,4 млн зобов'язань за єврооблігаціями – в $82,1 млн.

До цього обсягу також входять $263,2 млн боргів по електросталеплавильному комплексу «Дніпросталь», $125,4 млн – за кредитами на поповнення оборотного капіталу, 4725,4 млн – за іншими кредитами, які запропоновано реструктуризувати відповідно в $72,6 млн, $45 млн і $200,3 млн.

Серед умов реструктуризації передбачена також пропорційна виплата власникам єврооблігацій сумарно $40 млн Exit fee.

В рамках реструктуризації акціонер «Інтерпайпу», бенефіціаром якого виступає Віктор Пінчук і члени його сім'ї, надасть $50 млн в капітал для фінансування стратегічного інвестиційного плану. Крім того, акціонер зобов'язався надати групі додатковий буфер ліквідності в розмірі $20 млн, якщо група не виконає прогнози бізнес-плану і ризикує бути нездатною виконати фінансові зобов'язання перед кредиторами за рахунок власних фінрезервів. Група також зможе отримати кредит в $50 млн для поповнення оборотного капіталу.

У документах також зазначається, що новою холдинговою компанією «Інтерпайпу» замість Interpipe Limited стане Interpipe Holdings Plc.

Як повідомлялося, раніше в серпні трубно-колісна компанія «Інтерпайп» подала документи в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC) про проведення реструктуризації своєї заборгованості перед кредиторами.

Запит компанії на оформлення реструктуризації – досягнення Меморандуму про отримання згоди (Consent Solicitation Memorandum) – датується 14 серпня 2019 року, очікуване підписання угоди про реструктуризацію відбудеться 29 серпня 2019 року.

Реструктуризацію проводить холдингова компанія групи – Interpipe Holdings Limited (Кіпр).

«Інтерпайп» входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. У структурі компанії – п'ять промислових активів: «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» і електросталеплавильний комплекс «Дніпросталь» під брендом «Інтерпайп Сталь».

Нагадаємо: програма «Схеми» повідломила,що Interpipe лише за 5 місяців 2019 року експортувала до Росії труби та колеса на загальну суму понад 1 млрд гривень. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло