Зеленський передумав переїжджати з Банкової

Зеленський передумав переїжджати з Банкової

Раніше Офіс президента України розглядав пропозиції переїхати за межі столиці або в «Український дім»

Зеленський передумав переїжджати з Банкової

Глава Офісу президента України (ОП) Андрій Богдан заявив про відсутність можливостей  переїзду з вулиці Банкової в Києві в інше місце. Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу «1+1».

«Ми не можемо знайти на сьогоднішній день варіант переїзду. Була абсолютно логічна конструкція переїзду до Українського дому з розміщенням тут музею. Але дійсно, час проведення там ремонтних робіт, плюс всі системи секретності, зв'язку, безпеки – настільки все складно, що немає сенсу це робити як тимчасове», – повідомив Богдан.

Своєю чергою перший помічник президента України Сергій Шефір заявив про несвоєчасність переїзду ОП. «Несвоєчасно. Але це особисто моя думка. І немає таких пропозицій, на які всі сказали б «так, це суперпропозиція, це недорого, це красиво і там зручно», – додав він.

Нагадаємо: раніше Володимир Зеленський запропонував перевезти Офіс президента кудись, «де немає пробок», можливо, за межі столиці. Потім в ОП оприлюднили про позицію про перенесення офісу в «Український дім» та заявляли, що на це потрібно близько 300 млн грн та приблизно 1 рік часу. В ОП обіцяли не витратити на це «ні копійки з державного бюджету».

Противники ідеї переїзду ОП від самого початку наголошували на неможливості переїзду через технічні та фінансові складності. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло