Захворіло у світі
20,643,028
Померло у світі
749,764
Вилікувалось у світі
12,846,169
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
Китай завдав удару по нафтовій промисловості Венесуели, вийшовши зі спільного проекту

Китай завдав удару по нафтовій промисловості Венесуели, вийшовши зі спільного проекту

Будівництво заводу зі змішування нафти припинено

Китай завдав удару по нафтовій промисловості Венесуели, вийшовши зі спільного проекту
фото DR

Китайська державна нафтосервісна компанія зупинила роботу над проектом розширення потужностей венесуельського заводу зі змішування важкої і легкої нафти. Про це повідомляє агентство Bloomberg, на яке посилається TecnoBlog.

Зокрема, дочірня компанія державної China National Petroleum Corp. повідомила спільне підприємство Sinovensa (CNPC і венесуельської PDVSA) про призупинення робіт з розширення на 57% потужності установки зі змішування нафти. Після цього комплекс зміг би обробляти до 165 тисяч барелів на добу.

Згідно з даними Bloomberg, роботи припинені в зв'язку з несплатою з боку $PDVSA боргу в понад 52 млн, починаючи з 2018 року. Роботи припинені з 3 вересня.

Видання наголошує, що це ключовий завод зі змішування нафти в Поясі Оріноко, де розташовані найбільші запаси нафти на планеті. В даний час на цей регіон припадає близько половини видобутку в Венесуелі.

PDVSA відмовилася від коментарів, однак минулого місяця венесуельська держкомпанія заявляла, що цей спільний проект має на меті довести потужності змішування до 230 тисяч барелів на добу.

Дана ситуація – ще один удар по нафтовидобувній промисловості Венесуели.

У жовтні Chevron і чотири американські нафтосервісних компанії припинять роботу в Венесуелі, якщо санкції США не будуть скасовані. Це виведе з експлуатації майже половину бурових установок, що діють в країні.

Нагадаємо, інфляція у Венесуелі зросла з початку року до 2674%, а через мінімальну зарплатню у 3 долари мільйони людей виїхали з країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті