Goldman Sachs знизив прогноз попиту на нафту в 2019 році

Goldman Sachs знизив прогноз попиту на нафту в 2019 році

Аналітики банку залишили прогноз на 2020 рік незмінним

Goldman Sachs знизив прогноз попиту на нафту в 2019 році
фото www.flickr.com/photos/nerds

Goldman Sachs знизив прогноз зростання попиту на нафту в 2019 році через ослаблення попиту з боку Індії, Японії та інших регіонів Азії, що не входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку, а також Близького Сходу і Латинської Америки. Про це повідомляє Reuters.

Банк переглянув прогноз зростання вниз до 1 млн барелів на добу з 1,1 млн барелів на добу, але залишив без змін прогноз зростання в 2020 році на рівні 1,4 млн барелів на добу.

Goldman Sachs зберіг прогноз ціни на нафту Brent на 2020 рік на рівні $60 за барель, відзначаючи готовність ОПЕК жертвувати часткою ринку.

«Наші прогнози попиту і пропозиції на нафту на 2020 рік передбачають необхідність додаткових скорочень видобутку ОПЕК для збереження запасів поблизу норми», – повідомили аналітики банку.

«Ми як і раніше очікуємо, що ОПЕК буде жертвувати часткою ринку відповідно до коментарів керівництва на червневій зустрічі, що, на нашу думку, призведе до цін на Brent близько $60 за барель».

Минулого місяця  ОПЕК також  знизила оцінку росту попиту на нафту на 2019.

Нагадаємо: раніше Міжнародне енергетичне агентство знизило прогноз попиту на нафту на 2019 рік через сповільнення світової економіки на тлі торгової війни між США та КНР. Утім в агентстві прогнозують, що різкого стрибку цін на нафту не буде.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію