«Укрсоцбанк» та «Альфа-Банк» закінчили процедуру злиття

«Укрсоцбанк» та «Альфа-Банк» закінчили процедуру злиття

Приєднання відбулося за спрощеною процедурою

«Укрсоцбанк» та  «Альфа-Банк» закінчили процедуру злиття
Фото: УНІАН

Єдиний акціонер АТ «Укрсоцбанк» прийняв рішення про припинення діяльності шляхом приєднання банку до АТ «Альфа-Банк». Про це повідомляє прес-служба «Укрсоцбанку».

Приєднання відбулося за спрощеною процедурою.

«Укрсоцбанк» і «Альфа-Банк» є членами міжнародної банківської групи ABH Holdings SA. Метою реорганізації є оптимізація бізнесу і створення в результаті приєднання єдиного надійного і фінансово стабільного приватного комерційного банку в Україні.

В процесі приєднання 1 проста акція «Укрсоцбанку» буде конвертована в 1 просту акцію «Альфа-Банку» і 1 привілейована акція «Укрсоцбанку» буде конвертована в 1 просту акцію «Альфа-Банку».

В результаті такої конвертації акцій: єдиний акціонер АТ «Укрсоцбанк» отримає 165,4 млрд простих іменних акцій (номінальною вартістю 0,10 грн, загальною вартістю 16,55 млрд грн.) АТ «Альфа-Банку», що становить 57, 6006% від статутного капіталу «Альфа-Банку».

Статутний капітал «Альфа-Банку» буде відповідно збільшений на 16,55 млрд грн і складе 28,73 млрд грн.

Голова правління «Укрсоцбанку» і генеральний менеджер «Альфа-Банку» Іван Світек, які курирував процес злиття банків, прийняв рішення покинути займані посади після завершення юридичного об'єднання двох великих українських структур

Новим генеральним менеджером «Альфа-Банку» стане керуючий директор «Альфа-Банк Білорусь» Рафал Ющак.

«Альфа Груп» ще в січні 2016 року домовилася про покупку «Укрсоцбанку» у UniCredit Group. Італійська група замість грошей отримала 9,9% нових акцій ABH Holdings S.A. Після 2021 року UniCredit планувала продати ці акції в ході IPO компанії ABH Holdings S.A. (ABHH).

У липні 2018 року прогнозувалося, що юридичне злиття банків відбудеться протягом  І-е півріччя 2019 року. До цього повідомлялося, що Альфа-Банк планує змінити логотип.

Раніше повідомлялося, що всі платіжні картки Укрсоцбанку з 1 березня були заблоковані.

За 2018 рік УСБ перевів 80% клієнтів і 90% залишків в Альфа-Банк.  Всі відділення Укрсоцбанку  також закриті, а практично всіх його співробітників переведено в Альфа-Банк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті