Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
У Facebook з’явиться незалежний орган, який реагуватиме на скарги користувачів

У Facebook з’явиться незалежний орган, який реагуватиме на скарги користувачів

Очікується,що він почне працювати на початку 2020 року

У Facebook з’явиться незалежний орган, який реагуватиме на скарги користувачів
фото www.flickr.com/photos/stockcatalog/39663350295/stats/.

Соціальна мережа Facebook повідомила подробиці про незалежний наглядовий орган, якому користувачі зможуть поскаржитися на неправомірне видалення контенту. Про це повідомляє DW.

Соцмережа розраховує залучити до цієї діяльності близько 40 експертів, говорять  в компанії.

Імена перших учасників групи, як очікується, стануть відомі до кінця поточного року. Їх призначатимуть на 3 роки. Кожну скаргу буде розглядати група з 5 експертів. Їх рішення буде обов'язковим до виконання і має вступати в силу якомога швидше. Єдиним винятком є ​​ситуація, коли керівництво Facebook визнає, що відновлення контенту буде означати порушення законодавства.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг вперше заявив про плани створити подібний орган в минулому році. Очікується, що він приступить до роботи на початку 2020 року.

Нагадаємо: напередодні Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії по дезінформації.  Примітно, що в прикладах видалених сторінок виявилися акаунти видань Znaj.ua, Politeka, Hyser. Тепер вони не працюють.

За 15 років існування соціальна мережа неодноразово ставала об'єктом критики користувачів або предметом інтересу влади. Так, на початку 2018 року стало відомо про найбільшу в історії Facebook витоку особистих даних. Компанія Cambridge Analytica незаконно зібрала дані 87 мільйонів користувачів соцмережі і передавала їх третім особам, в тому числі, імовірно, передвиборному штабу нинішнього президента США Дональда Трампа, який використовував їх для політичної реклами.

У вересні 2019 року низка американських штатів почала антимонопольне розслідування відносно соціальної мережі. Влада має намір з'ясувати, зловживав Facebook своїм домінуючим становищем на ринку.

Фото: Quote Catalog

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті