Рада ухвалила зміни до КК щодо зменшення тиску на бізнес

Рада ухвалила зміни до КК щодо зменшення тиску на бізнес

Відповідний закон виключає з КК статтю 205 «Фіктивне підприємництво»

Рада ухвалила зміни до КК щодо зменшення тиску на бізнес
Фото: УНІАН

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес (1080). За таке рішення проголосували 347 народних депутатів, проти – 0, утимримались – 5, не голосував – 51 депутат, передає кореспондент Mind.

«До законопроекту надійшло 5 поправок, які розглянуті на засіданні комітету 17 вересня 2019 року. З них 4 поправки відхилено, одна поправка – підтримана» – зазначив голова підкомітету комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Олександр Бакумов.

Як раніше повідомляв Mind, законопроект пропонує виключити з Кримінального кодексу України статтю 205«Фіктивне підприємництво», яка передбачає кримінальну відповідальність за створення або придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності або здійснення видів діяльності, щодо яких є заборона. Крім того він пропонує підняти планку у розмірах ненадходження коштів в Примітці до статті 212 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)».

Нагадаємо, що 10 вересня 2019 року цей законопроект був розглянутий і підтриманий парламентом в першому читанні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті