Захворіло у світі
12,270,172
Померло у світі
554,953
Вилікувалось у світі
6,741,323
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Уряд планує заборонити подання паперових документів при прийомі на роботу

Уряд планує заборонити подання паперових документів при прийомі на роботу

Планується відмовитися від: копій дипломів, інформації про пов'язані компанії, копій паспортів, автобіографії, тощо

Цей матеріал також доступний російською
Уряд планує заборонити подання паперових документів при прийомі на роботу
Фото: pixabay.com

Уряд планує заборонити подання паперових документів при прийомі на роботу. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

«Цей захід може здатися занадто суворим. Але, по-перше, нам потрібно прищеплювати цифрову грамотність держслужбовцям. По-друге, декларації в НАЗК в електронному вигляді всі і так подають, ЕЦП у всіх є», – відмітив Дубілет.

Дубілет зауважив, що останнім часом держава стала змушувати громадян отримувати ЕЦП на «флешках» (токенах), з цим уряд також збирається розібратися.

Так, планується відмовитися від: копій дипломів, інформації про пов'язані компанії, копій паспортів, автобіографії і т.д.

Окрім того, Дубілет зауважив, що трудові книжки також повинні бути відмінені.

«Весь оборот, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень, звільнень і т.д. – в цифру»,- написав міністр Кабміну.

Також, за словами Дубілета, у цифру потрібно перевести архів, а закони, які зобов'язують зберігати паперові справи 75 років, повинні залишитися в минулому столітті.

«Сильно спростимо всю логіку погоджень. Блок-схеми, за якими документи «ходять» по кабінетах, спростимо і скоротимо в 3-4 рази. Створимо єдиний реєстр держслужбовців. Зараз HR-інформація розосереджена по різним органам в самих різних форматах. Це дозволить централізувати і комунікації, і багато інших HR-аспектів», – розповів Дубілет.

Нагадаємо: з 1 жовтня 2019 року державні органи мають остаточно запровадити обмін документами в електронній формі. До цього прем'єр-міністр Олексій Гончарук пообіцяв перевести усі державні установи на електронний обмін документами.

Також Mind писав, що президент доручив вжити заходів для оцифровування баз даних державних органів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті