Захворіло у світі
11,850,886
Померло у світі
544,722
Вилікувалось у світі
6,467,428
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Huawei презентувала свої нові флагмани без сервісів Google

Huawei презентувала свої нові флагмани без сервісів Google

Цікаво, що самі смартфони працюють на ОС Android

Huawei презентувала свої нові флагмани без сервісів Google
фото www.flickr.com/photos/164411168@N03

Китайська корпорація Huawei Technologies в четвер представила на презентації в Мюнхені нову лінійку флагманських смартфонів Mate 30. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Пристрої примітні тим, що працюють на операційній системі Android, але не мають доступу до сервісів Google, включаючи магазин додатків Google Play і YouTube, в якому велася трансляція презентації нових телефонів. Причиною цього є конфлікт компанії з владою США.

Huawei протягом довгого часу продавала свої Android-смартфони в Китаї без підтримки сервісів Google, які в країні не працюють. Там ця обставина багато в чому компенсується великою кількістю альтернативних магазинів додатків, що працюють виключно на китайський ринок.

Однак в інших країнах відсутність сервісів Google може стати для компанії серйозною проблемою, вважають аналітики. Раніше Huawei заявляла, що обмеження на експорт технологій США, введені Вашингтоном, скоротять приблизно на $10 млрд річний виторг в підрозділі споживчих пристроїв, куди відноситься бізнес, пов'язаний з продажем смартфонів.

Нагадаємо: раніше старший аналітик і економіст Banyan Hill Publishing Тед Бауман заявив, що Huawei не зможе повноцінно працювати на західних ринках без технологій Google.

Нагадаємо, гендиректор Huawei розповів, як компанія буде боротися з санкціями США і перейде у «бойовий режим», щоб пережити кризу.

Як повідомлялося, термін дії ліцензій для американських компаній на ділове співробітництво з Huawei закінчувався в понеділок, 19 серпня. Тепер він продовжений до 19 листопада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті