Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Рада директорів призначила Гладуна гендиректором JKX Oil&Gas plc

Рада директорів призначила Гладуна гендиректором JKX Oil&Gas plc

Віктор Гладун очолював ПГНК з 2016 року

Цей матеріал також доступний російською
Рада директорів призначила Гладуна гендиректором JKX Oil&Gas plc
Фото: pixabay.com

Рада директорів призначила Віктора Гладуна Генеральним директором JKX Oil&Gas plc. Про це йдеться у прес-релізі СП “Полтавська газонафтова компанія» (СП ПГНК).

До цього моменту Віктор Гладун обіймав посаду Генерального директора СП «Полтавська газонафтова компанія» .

За період січень-серпень 2019 року, СП ПГНК збільшила видобуток природного газу на 73% у порівнянні із відповідним періодом минулого року, та на 32% збільшила видобуток нафти й конденсату.

З грудня 2016 року СП ПГНК виконала буріння 4 нових свердловин та 3 бічних стовбурів, 29 капремонтів та операцій з інтенсифікації видобутку. У 2018 році завдяки успішному партнерству з НАК «Надра України», ПАТ «Укргазвидобування» та «Укрнафта», отримала доступ до ряду ліквідованих або законсервованих свердловин, які розташовані на ліцензійних ділянках ПГНК. Успішні роботи на цих свердловинах дозволили додатково збільшити видобуток. 

Найбільші акціонери JKX Oil&Gas ─ структури Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова (володіє 27,5% JKX, проте не контролює компанію), Олександра Жукова (володіє 11,45%). Крім того, російська Proxima Capital Group володіє 19,92% акцій JKX.

Нагадаємо: у липні цього року ПГНК успішно протестувала нову свердловину №142 Ігнатівського родовища, це третя свердловина, яку освоїла компанія з початку 2019 року.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті