«Нова Пошта» відкрила у Львові інноваційний термінал

«Нова Пошта» відкрила у Львові інноваційний термінал

На будівництво двохкорпусного терміналу площею близько 15 000 кв. м. пішло півтора року

«Нова Пошта» відкрила у Львові інноваційний термінал
Фото: Нова Пошта

«Нова Пошта» 20 вересня відкрила у Львові свій третій інноваційний термінал. Про це йдеться у прес-релізі «Нової пошти».

На будівництво двохкорпусного терміналу площею близько 15 000 кв. м пішло майже півтора року, будівництво почалося в березні 2018-го, а перший тестовий запуск був виконаний в середині липня цього року.

На Львівському терміналі посилки з сортувальної стрічки будуть завантажуватися безпосередньо в автомобілі за допомогою спеціальних телескопічних конвеєрів – їх там 24. Унікальність цього терміналу в поділі логістики на посилки та вантажі – вони сортуються окремо. Це дозволяє розподіляти відправлення швидше і точніше, а отже – і швидше доставляти.

«Нова Пошта» відкрила у Львові вже третій інноваційний термінал

«Ми плануємо перевезти понад 200 млн посилок 8 млн клієнтів до кінця року. Щоб забезпечити якісну і швидку доставку таких об’ємів, просто необхідно інвестувати в інфраструктуру. Саме тому ми відкрили інноваційний термінал у Львові, який може сортувати 15 000. посилок і вантажів на годину», – говорить Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

На терміналі створено 300 робочих місць. На ньому будуть сортуватися посилки для 108 населених пунктів України – 28 міжрегіональних напрямків, 80 внутрішньо обласних, а також для всіх відділень міста Львова.

Нагадаємо: 17 травня «Нова Пошта» відкрила Хмельницький інноваційний термінал потужністю 14 000 посилок на годину.

Детальніше про іноваційні термінали «Нової Пошти» читайте у матеріалах Mind «Вячеслав Климов і Володимир Поперешнюк: «Президенти приходять і йдуть, а «Нова Пошта» залишається» та «Як працює Хмельницький інноваційний термінал «Нової Пошти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію