Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
«Укртелеком» з 1 січня 2020 року припиняє підключення нових домашніх радіоточок

«Укртелеком» з 1 січня 2020 року припиняє підключення нових домашніх радіоточок

Існуючі абоненти послуг продовжать користуватися проводовим радіо на діючих умовах

«Укртелеком» з 1 січня 2020 року припиняє підключення нових домашніх радіоточок
Фото: pixabay.com

«Укртелеком» припиняє нові підключення до домашньої радіоточки з 1 січня 2020 року, через непопулярність послуги і відсутність попиту на неї. Про це повідомляє прес-служба «Укртелекому».

«В Україні стрімко зменшується кількість користувачів застарілої послуги проводового мовлення. Цього літа їх залишилось 350 000. Щомісяця від послуги відмовляється більше 10 000 абонентів», – йдеться у повідомленні. 

«Укртелеком» продовжить підтримувати мережу проводового мовлення в тих регіонах, де є користувачі, але відсутність попиту на нові радіоточки серед населення призвело до припинення послуги з їх підключення.

Існуючі абоненти послуг продовжать користуватися проводовим радіо на діючих умовах.

Протягом останніх років проводове радіомовлення впевнено витісняється новими прогресивними цифровими засобами передачі інформації, такими як соціальні мережі, IP-радіо, безкоштовне ефірне радіо та інші. Сьогодні послуга проводового радіо через свою застарілість є невигідною і незручною. 

Згідно з повідомленням компанії, умови, в яких зараз живе сучасний світ, передбачають, що майбутнє не в відновленні застарілих каналів комунікації, а в розвитку сучасних, що дозволяють долати «цифровий розрив» між містом і селом в Україні.

«Щороку оператор будує понад 3 000 кілометрів оптики. Зараз оператор займається підключенням до оптики майже 300 невеликих міст та сіл, щоб тисячі їх мешканців отримали інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с, доступ до сучасних сервісів, у тому числі аудіо-, відеоконтенту», – пише прес-служба.

Детальніше про використання телефону у бізнесі читайте у матеріалі Mind «Телефонна (не)залежність: для чого бізнесу у 2019 році дзвінки «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті