Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
Парламент в цілому ухвалив зміни закону «Про оборону»

Парламент в цілому ухвалив зміни закону «Про оборону»

Оновлення методики захисту держави підтримали 286 депутатів

Парламент в цілому ухвалив зміни закону «Про оборону»
Фото: УНІАН

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому закон «Про внесення змін до закону «Про оборону України» щодо організації оборони держави (№1011). За таке рішення проголосували 286 парламентарів, протии – 1, утрималось – 6, не голосували – 83 народних депутати, передає кореспондент Mind.

Як зазначається в пояснювальній записці до закону, його ухвалення закріплює на законодавчому рівні необхідність розробки та затвердження президентом плану оборони України а також затвердження його структури.

Вбачається, що видання зазначених документів скоординує діяльність складових сил оборони та надасть можливість підготувати органи державної влади, органи місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан та відсічі збройній агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони.

Цей закон, на думку представника президента у Верховній Раді і першого заступника голови ВР Руслана Стефанчука, дозволить забезпечити ефективне реагування на конкретні загрози національним інтересам у воєнній сфері, покращити координаційної діяльності складових сил оборони, злагоджену підготовку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, національної економіки, населення території держави до оборони.

Нагадаємо, що парламент ухвалив за основу даний проект закону 12 вересня 2019 року. За його ухвалення тоді проголосували 316 народних депутатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті