Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Facebook припинила роботу «десятків тисяч» додатків через скандал із Cambridge Analytica

Facebook припинила роботу «десятків тисяч» додатків через скандал із Cambridge Analytica

Частину додатків повність заблоковано, а ще проти деяких Facebook подала позови

Facebook припинила роботу «десятків тисяч» додатків через скандал із Cambridge Analytica
фото pixabay.com

Компанія Facebook повідомила про припинення роботи «десятків тисяч» додатків близько 400 розробників в рамках розслідування витоку даних через консалтингову компанію Cambridge Analytica. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Facebook в березні 2018 року почала вивчати додатки, які мають доступ до персональних даних користувачів соцмережі. У компанії відзначили, що продовжують розслідувати витік, і до цього моменту вже перевірено мільйон додатків.

Там також заявили, що кілька додатків повністю заблоковані, а ще проти деяких Facebook подала позови. У їх числі – південнокорейська компанія з аналізу даних Rankwave, гонконгська LionMobi і сінгапурська JediMobi. Розроблені ними додатки, за даними компанії, заражали телефони користувачів соцмережі шкідливим ПЗ.

Нагадаємо: Федеральна влада США почала розслідування стосовно Facebook більше року тому в зв'язку з появою інформації про те, що Cambridge Analytica незаконно отримала дані 87 млн ​​користувачів соцмережі. Передбачається, що ці дані могли бути використані в ході виборчої кампанії в США в 2016 році і референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу (Brexit).

Cambridge Analytica заперечувала свою провину, стверджуючи, що це був звичайний і законний збір даних для онлайн-реклами. Через скандал компанія позбулася клієнтів і оголосила про банкрутство.

Як повідомлялось, раніше цього місяця Facebook повідомила подробиці про незалежний наглядовий орган, якому користувачі зможуть поскаржитися на неправомірне видалення контенту. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті